| Di. Range | 75-315MM |
|---|---|
| Materiał rury wewnętrznej | PERT, rura z tworzywa sztucznego |
| Zastosuj do | Rury sztywne izolowane PERT |
| Warstwa pieniona | Miękka pianka poliuretanowa |
| Aplikacja | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PERT |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Prędkość | 6m-10m/min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Obsługa posprzedażna | Serwis techniczny z bezpłatnym szkoleniem pracowników |
|---|---|
| metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Materiał rurowy | Stal/HDPE |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Każdy |
|---|---|
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Specyfikacja | 20 - 80 mm |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Dane techniczne | 20-350mm |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg |
| Aplikacja | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Główna maszyna | Wytłaczarka |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne lub ogrzewanie parowe |
| Kod Hs | 8477109000 |
| Zakres rur | 110-2000 mm |
| Stan | Nowy |
| Użycie rur | Wstępne |
|---|---|
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
| System sterowania | Automatyczne sterowanie PLC |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |