| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Aplikacja | do produkcji wstępnie izolowanej kurtki rurowej |
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | Dia. 1380-2000 mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Możliwości wyjściowe | 250 kg |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Wydajność (kg/h) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Wydajność (kg/h) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Znak firmowy | HUASHIDA |
|---|---|
| Gęstość piankowania | Wstępne |
| System sterowania | Automatyczne sterowanie PLC |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Czas dostawy | 90 dni |
|---|---|
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 60 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| Nazwa handlowa | HSD |
| Zainstalowana moc | 160 kW-650 kW |
|---|---|
| Długość | 25-45 mm |
| Pojemność | 250-1350 kg/h |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 90 dni |
| Czas dostawy | 60-90 |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, L/C, Western Union |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Obsługa posprzedażna | Serwis techniczny z bezpłatnym szkoleniem pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | 110-2200 mm |
| Obsługa posprzedażna | Serwis techniczny z bezpłatnym szkoleniem pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | 110-2200 mm |