| Kalibrowanie | Próżnia |
|---|---|
| Zakres rur | 20-2200 mm |
| Aplikacja | gazociąg miejski, wodociąg |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Zakres rur | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Styl wytłaczarki | SJ90×30, SJ100×33 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
|---|---|
| system sterowania | Siemensa |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Średnica | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Średnica | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Zastosowanie | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzacja | Komputeryzowane |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Średnica rury | PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Chłodzenie próżniowe i wodne | Cięcie planetarne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Surowce | PE |
| PLC | Siemensa |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |