| Zakres średnic rur | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Główna wytłaczarka | 90 |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Zakres rur | 960-1680 mm |
|---|---|
| Kolor rurki kurtki | czarny lub żółty |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| Surowce | PE |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Cięcie planetarne |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | 200-3000 mm pusta ściana HDPE Spiral Spiral Strukturowana linia wytłaczania rur ściennych |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Kategoria produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Rura |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Zakres średnic | 110-2000mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Surowce | PE |
| Obsługa powierzchni | przetwarzanie azotynów, głębokość: 0,3 ~ 0,6 mm |
| Rurociąg | Wstępne |
| Materiał rury | HDPE/stal |
|---|---|
| Zużycie wody chłodzącej | 10m3/godz |
| Zakres średnic rur | 50mm-200mm |
| Całkowita moc | 200 kW |
| Model | ABC-123 |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | HSD-Jacket |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Kolor | czarny lub żółty |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Trademark | HUASHIDA |
|---|---|
| Condition | New |
| HDPE | 600kg/H |
| Material | PP/PE |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |