| Średnica rury | 20-2200 mm |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Kalibrowanie | Próżnia |
|---|---|
| Zakres rur | 20-2200 mm |
| Aplikacja | gazociąg miejski, wodociąg |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Obsługa posprzedażna | Całe życie |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Zakres rur | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Styl wytłaczarki | SJ90×30, SJ100×33 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Kolor | Zwyczajne |
| Specyfikacja | 110-2000mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Zautomatyzowane |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Tworzywo | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
|---|---|
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Rodzaj produktu | Linia do produkcji rur |
| Użyj materiału | Rura wewnętrzna z pianki PU, PE i plastiku |