| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Średnica rury | 6-50mm |
| Grubość rury | 3-50 mm |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Moc | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Tworzywo | Gumowa piana |
| Automatyzacja | Zautomatyzowane |
| Zdolność produkcyjna | 500-1000 kg/h |
| Władza | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | pianka gumowa |
| Automatyzacja | całkowicie automatyczny |
| Pojemność produkcyjna | 500-1000kg/godz |
| Materiał | EPDM/NBR |
|---|---|
| Automatyczna linia produkcyjna | Wyczerpujący |
| Specyfikacje | zgodnie z zapotrzebowaniem klienta |
| Struktura | poziomy |
| Użycie | Protector Cooper Condition |
| Średnica rury | 6-50mm |
|---|---|
| szerokość arkusza | 500-1500mm |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
| Użycie | Protector Cooper Condition |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Materiał | EPDM/NBR |
|---|---|
| Struktura | poziomy |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Pakiet Transportowy | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ | Rura |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kod HS | 84119000 |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Specyfikacja | Zgodnie z zapotrzebowaniem klienta |
| Aplikacje | Szeroki zakres zastosowań produktów |
| źródło zasilania | Elektryczność |
| Kolor | Dostosowane |
| Struktura | Poziomy |
|---|---|
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Typ transmisji | Elastyczny |
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Pojemność | 250 M3/dzień |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
|---|---|
| Specyfikacja | 65*4*3,5 m, 80*4*3,5 m |
| Model transmisji | Elastyczny |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 80 dni |