| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rury wodociągowe PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| surowiec | HDPE |
|---|---|
| Użyj dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| surowiec | HDPE |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Typ produktu | Rura HDPE |
| Crawler Lengh | 2,5 m długości efektywnej |
| Rodzaj mocowania | Zaciski hydrauliczne |
| Nagody | 2-12 stóp |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| woltaż | 380 V 50 Hz |
| Zakres rur | 20-160mm |
| Rytm | Przepływowa linia produkcyjna |
| Aplikacja | Rury z PVC, PE, PP i HDPE |
| Średnica rury | 16-1600 mm |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 800,00 cm * 220,00 cm * 200,00 cm |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
|---|---|
| Czas dostawy | 80 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 20 ZESTAWÓW |
| Miejsce pochodzenia | Chiny – Shandong – Qingdao |
| Zakres rur | 960-1680 mm |
|---|---|
| Kolor rurki kurtki | czarny lub żółty |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |