| Chłodząca woda obiegowa | ≤20°C, ≥0,3 MPa, 20 M³/H |
|---|---|
| Typ produktu | Linia produkcyjna rur |
| Tworzywo | HDPE (polietylen o wysokiej gęstości) |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Specyfikacja | 20 - 800 mm |
|---|---|
| Kolor | Każdy |
| Metoda | Vaccum |
| Temperatura | 5 - 50 C |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Wydajność produkcji | 40% szybciej niż metodami konwencjonalnymi |
|---|---|
| Zużycie energii | 30% zniżki |
| Żywotność | Ponad 50 lat |
| Temperatura robocza | 70/55°C lub 80/60°C |
| Model wytłaczania | SJ-120/33 Pojedyncza śruba |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | 1 rok |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Nazwa | Linia produktów rur izolacyjnych z pianki poliuretanowej Pert |
| Stosowanie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Tworzywo | EPDM/NBR |
|---|---|
| Stosowanie | Ochraniacz klimatyzacji Cooper |
| Waga brutto paczki | 1000 000 kg |
| Szerokość arkusza | 1200-1500 mm |
| Grubość rury | 5-40mm |
| Gwarancja | jeden rok |
|---|---|
| Tworzywo | PE/PP/HDPE |
| Specyfikacja | 110 - 1500 mm |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna z bezpłatnym, szkoleniem pracowników |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Stan | Nowy |
| Struktura 3PE | Epoksyd+klej+wytłaczany polietylen |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Obróbka powierzchni rur | ≥ SA 2,5 |
| Grubość fbe | 200-800 µm |
| Specyfikacja | 76/89-273 mm, 76/89-305 mm |
| Średnica | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Zakres temperatur | Rurociągi wysokotemperaturowe |
| Kolor | Czarny |
| Kształt przekroju | Okrągły kształt |
| Specyfikacja | Możliwość dostosowania |