| Metoda produkcji | Metoda kalibracji próżniowej |
|---|---|
| Maszyna do suszenia | HSD-1200 |
| Aplikacja | Miejskie ciepłownictwo, transport ropy i gazu, zaopatrzenie w wodę |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| System sterowania | System automatycznego sterowania PLC |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Aplikacje | Rura zaopatrzenia w gaz/rura zasilająca |
| Tworzywo | HDPE |
| Średnica rury | 110-1680 mm |
| typ | Wytłaczarka do rur |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Zakres średnic rur | 110-2000 mm |
| Wydajność przetwarzania | ≤250㎡/godz |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Mian Extrager | SJ-75/33, SJ-90/33, SJ-120/33, SJ-150/33 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Typ produktu | Rura PE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Obsługa posprzedażna | Szkolenie w zakresie instalacji |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ produktu | PEAD PE |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dane techniczne | 50 - 400 mm |
|---|---|
| Kolor | Każdy |
| Produkcja | Może być produkowany w sposób ciągły przez 24 godziny. |
| Cechy | Produkcja ciągła, formowanie symultaniczne. |
| Pojemność | ≤250m2/godz |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Gęstość piankowania | 30-100mm |
| Jakość usuwania rdzy | ≥2,5 klasa |
| Maszyna do spieniania | Maszyna pieniona pod wysokim ciśnieniem |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| Zakres produkcji | Linia produktów |
|---|---|
| Zakres średnic | 110-2000 mm |
| Surowiec | PE |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżni |
| Metoda chłodzenia | Układ chłodzenia wodą |
| Di. Range | 75-315MM |
|---|---|
| Materiał rury wewnętrznej | PERT, rura z tworzywa sztucznego |
| Zastosuj do | Rury sztywne izolowane PERT |
| Warstwa pieniona | Miękka pianka poliuretanowa |
| Aplikacja | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |