| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Używany materiał | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE+klej+polietylen) |
| Średnica rury | Φ219-Φ1420 mm |
| Pojemność | 1000-2000 metrów dziennie |
|---|---|
| zakres produkcji | 159 mm |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE, klej, PE) |
| Materiał | Stalowe |
| Szybkość produkcji | 3-12 m/min |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE+klej+polietylen) |
|---|---|
| Metoda podgrzewania | ogrzewanie indukcyjne |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Materiał klejący | żywica epoksydowa |
| Pojemność produkcyjna | 1000-1500 metrów na godzinę |
| Zastosowanie | Sprzęt do natryskiwania sprzętu |
|---|---|
| Średnica rury | 200-1420 mm |
| Możliwość wytłaczania | 350 kg/godz |
| Typ metody | Automatyczne |
| Źródło energii | Około 1650 kW |
| Stan okolicznościowy | W pomieszczeniach |
|---|---|
| Zakres długości rur | 6m-12m |
| Użycie | Wykonywanie rur z powłoką 3lpe |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy (FBE+klej+polietylen) |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | Niska częstotliwość |
| Styl | Przenośny |
| Materiał | Pręt spawalniczy HDPE |
| napięcie | 220V 50Hz |
| Średnica pręta | 1,75 mm-4,0 mm |
|---|---|
| Model wytłaczania | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Konwerter częstotliwości | WĄTEK |
| Zdolność produkcyjna | 20kg/godz |
| Kod HS | 8477209000 |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 5-8 tygodni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 50 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PP/PE/PVC |
| Pakiet transportowy | Pudełko ze stopu |
| Władza | Elektryczne |
| Szczegóły pakowania | Pudełko ze stopu |
| Styl | Przenośny |
|---|---|
| Rodzaj | Wytłaczarka ręczna |
| Kod Hs | 8468800000 |
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 60 DNI |