| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Zakres częstotliwości | częstotliwość średnia |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Prąd elektryczny | falownik |
| Moc | Elektryczny |
| Kod Hs | 8515219000 |
| Zakres częstotliwości | częstotliwość średnia |
|---|---|
| Kontrola | Automatyczny |
| Prąd elektryczny | falownik |
| Moc | Elektryczny |
| Kod Hs | 8515219000 |
| Całkowita moc | 400 kW |
|---|---|
| Szybkość wytłaczania | 05.-5 |
| Wydajność kg/godz | 600 240 |
| Wymiar (m) | 32*16*6,0 |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Specyfikacja | 2,5 mm do 4 mm |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 5 ton/dzień |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
| Kod Hs | 39169090 |
| Zasady płatności | Western Union, T/T, D/P. |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Ropa naftowa, gaz ziemny, rurociągi wodociągowe |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| Metoda spawania | Spawanie łukiem krytym |
| Tryb działania | Automatyczne |
| Zakres produkcji | 170 mm |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
|---|---|
| Zapakowane | drewniane skrzynie i palety |
| Zakres rur | 110-2000mm |
| Urządzenie ciągnikowe | Ciągnik od czterech do dwunastu szczęk |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |