| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Część3 | Trzy warstwowe włókno wzmocnione kurczeniem się rękaw |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Metoda opryskiwania 1 | Spray elektrostatyczny |
| Metoda sprayu 2 | Równoczesna wewnętrzna zewnętrzna powłoka ścienna |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Szybkość odzyskiwania proszku | ≥98% |
| Średnica śruby | 120 MM |
|---|---|
| Maksymalna prędkość ślimaka | 4-40 obr./min |
| Średnica rolki paszowej | 120 MM |
| Moc silnika | 90kw |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE/PP |
|---|---|
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | SJ-120/33 |
| Średnica rury (mm) | Φ850-1372 |
| Pojemność (kg/godz.) | 700-900 |
| Moc zainstalowana (kw) | 440KW |
| Grubość fbe | 200-800um |
|---|---|
| Zakres średnicy | 50-426 mm |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| strzałowy | > 2,5A |
| Kod HS | 8477209000 |
| Dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Aplikacja | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Podłoże | Stal |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |