| Średnica | 4,0 mm |
|---|---|
| Długość | 400-500 mm |
| Moc spawania AC | AC |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Rodzaj przetwarzania | wyrzucenie |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000-2000 mm |
| Źródło energii | Elektryczność |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Wysokość/mm | 26 |
|---|---|
| Styl | 42/110 |
| Pierścienie składane | 46 |
| Kolor | czarny |
| Grubość kleju | 0,8-2,0 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Materiał produktu | PEPP |
| Rodzaj produktu | Linia wytłaczania |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
| cechy produktu | Wysoka udarność, odporność chemiczna, odporność na promieniowanie UV, odporność na warunki atmosfery |
| Długość produktu | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wydajność wyjściowa | 100-1000kg/godz |
| Zastosowanie | Produkcja arkuszy/płyt do powlekania |
| Materiał | PEPP |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodą lub chłodzenie powietrzem |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |