| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Specyfikacje | 10-20 kilogramów /rolka |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Kolor | Na zamówienie |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| Zastosowanie | Ochrona stawu pola rurociągu |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Typ rdzenia spawania | Plastikowe |
|---|---|
| Typ spawania ze stali nierdzewnej | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Moc spawania | AC |
| Średnica pręta. | 3,5 mm-4 mm |
| Szczegóły pakowania | Mszył i karton |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Informatyzacja | Komputeryzowane |
| Zastosowanie | Łączenie i spawanie plastikowe rurociąg |
|---|---|
| Wielkość | Według wymagań klienta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1. ISO9001 |
| Kod Hs | 3920999090 |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| Model nr. | 1,5-3,5 mm |
|---|---|
| Połączenie | Obkurczanie cieplne |
| Materiał | Plastikowe |
| Zastosowanie | Łączenie i spawanie plastikowe rurociąg |
| nazwisko | Rękaw termokurczliwy |
| Władza | Elektryczne |
|---|---|
| Prąd elektryczny | AC |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja Lekka waga |
| Głównym silnikiem | Niemiecki Metabo |
| Numer modelu | hj-30b |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja Lekka waga |
|---|---|
| Prąd elektryczny | AC |
| Głównym silnikiem | Niemiecki Metabo |
| napięcie | 220V-230V |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |