| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE |
| Struktura zespołu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Znak towarowy | HSD |
| Rodzaj | Wytłaczarka do rur |
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Rodzaj | Wytłaczarka do rur |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zapakowane | Film |
|---|---|
| Miejsce | W pomieszczeniach |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżni |
| Zakres średnic rur | φ20-φ1200mm |
| Użycie | Rurociąg dostaw wody/gazu/oleju |
| Linia produkcyjna rur spiralnych z tworzywa sztucznego (średnica 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Użycie | do dostarczania ścieków |
| Pojemność produktu | 320-600 |
| Długość linii produkcyjnej | 30-50m |
|---|---|
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Gęstość piankowania | Wstępne |
| Grubość izolacji | 20mm-100mm |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Długość linii produkcyjnej | 30-50m |
|---|---|
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Gęstość piankowania | Wstępne |
| Grubość izolacji | 20mm-100mm |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Pochodzenie | Qingdao Chiny |
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Tryb karmienia | Wiele kanałów |
| Śruba | Jednopis |
| Automatyzacja | Automatyczny |