| Surowce | PE |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Ścieki przemysłowe, drenaż drogi |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Wydechowy | Nie wyczerpuj |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Aplikacja | do produkcji wstępnie izolowanej kurtki rurowej |
| Używać dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
|---|---|
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Czas dostawy | 90 dni |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Średnica rury | PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Chłodzenie próżniowe i wodne | Cięcie planetarne |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |