| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Surowce | PE |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zakres średnic rur | 20-2000 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Zakres średnic rur | 20-2000 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | T/T |
| Średnica rury | 20-2200 mm |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Kalibrowanie | Próżnia |
|---|---|
| Zakres rur | 20-2200 mm |
| Aplikacja | gazociąg miejski, wodociąg |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Średnica rury | 20-2200 mm |
| Obsługa posprzedażna | Całe życie |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Odporność na odkształcenia pełzające | Dobrze. |
|---|---|
| Zainstalowana moc | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| Długie życie | Około 50 lat |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Niska waga | - Tak, proszę. |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |