| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Tworzywo | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Kolor | Zwyczajne |
| Specyfikacja | 110-2000mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Zautomatyzowane |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Kolor rury kurtki HDPE | Można dostosować |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| surowiec | HDPE |
|---|---|
| Użyj dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Zakres rur | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Styl wytłaczarki | SJ90×30, SJ100×33 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Kluczowe słowa | Maszyna do produkcji płaskich rur falistych PE |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Pojemność produkcyjna | 100-1000kg/godz |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
|---|---|
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Surowce | PE |
| PLC | Siemensa |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Przetwarzane z tworzywa sztucznego | PE |
|---|---|
| Struktura zespołu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Rodzaj | Wytłaczarka do rur |
| Znak towarowy | HSD |