| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Zdolność wytłaczania | 1000 (kg/h) |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Rura doprowadzająca wodę PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Automatyczny | Automatyczny |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wymiar | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Zainstalowana moc | 380V 50Hz |
| Zakres rur | Zakres rur |
| Moc silnika | 90kW 55kW |
| Wymiar | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Kolor rur | Czarny + Żółty lub Niebieski |
| Zakres rur | 300mm-1200mm |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Średnica | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Aplikacja | Rura doprowadzająca gaz |
| Długość | 36 m, 52 m, 72 m |
| Średnica | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| system sterowania | Siemensa |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Wilgotność | 85% bez kondensacji |
|---|---|
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Zużycie wody chłodzącej | 5 m3/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |