| Material Processed | PE/PP |
|---|---|
| Type | Multi-Roll |
| Roller | Three |
| Computerized | Computerized |
| Part 1 | Basic Film Extrusion Line |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Struktura | poziomy |
| Całkowita moc | 400 kW |
|---|---|
| Szybkość wytłaczania | 05.-5 |
| Wydajność kg/godz | 600 240 |
| Wymiar (m) | 32*16*6,0 |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Ropa naftowa, gaz ziemny, rurociągi wodociągowe |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |