| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, deski, uchwyty, |
| Struktura | Poziomy |
| KOBZA | Średnica wewnętrzna 12-108mm, grubość ścianki 6-30mm |
| Arkusze | Szerokość 0-2000mm, grubość 6-50mm |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Stosowanie | Klimatyzacja Cooper Protector, Deski, Uchwyty |
| Metoda ogrzewania | Elektryczny lub gaz ziemny |
| Dostarczać | Usługi pod klucz |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Rodzaj | Linia do produkcji powłok |
|---|---|
| podłoże | Warunek stalowy |
| Warunek stalowy | ogrzewanie indukcyjne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Grubość powłoki | 150-800um |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Przybory | Proszek epoksydowy |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Grubość fbe | 200-800um |
|---|---|
| Powierzchnia | 3-warstwowa powłoka PE |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Film z tworzywa sztucznego i drewniany kalle |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Rodzaj formy | Spiralna pleśń |
|---|---|
| Specyfikacja | 800,00 cm * 220,00 cm * 200,00 cm |
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Czas dostawy | 60 dzień |
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
|---|---|
| Grubość fbe | 200-800um |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warstwy planszy | Wielowarstwowe |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |