| Szerokość rękawa | 1000 mm |
|---|---|
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
| Zakres produkcji | 170 mm |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania | 170 mm |
| Klasa sprzątania | Sa2,5 |
| materiał sedymentacyjny | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Zakres produkcji | 426 mm |
|---|---|
| Zdolność przetwarzania | 426 mm |
| Klasa sprzątania | Sa2,5 |
| materiał sedymentacyjny | Proszek FBE, spoiwo, polietylen |
| Czas dostawy | 8 dni roboczych |
| Warstwy deski | Pojedynczy talerz |
|---|---|
| Personalizacja | Możliwość dostosowania |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Tworzywo | PE |
| Rodzaj przetwarzania | wyrzucenie |
|---|---|
| szerokość arkusza | 1000-2000 mm |
| Źródło energii | Elektryczność |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Głównym silnikiem | Metabo Niemcy |
|---|---|
| napięcie | 220V 50Hz |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne użytkowania |
| Prąd elektryczny | AC |
| Wykorzystanie obudowy cieplnej 1 | PE Pustka spiralna rurociąg |
|---|---|
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 2 | Stalowa rura wzmocniona |
| Zastosowanie rękawa kurczenia się 3 | Zamknięcie złącza rurociągu 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Aplikacja | Plastik, metal |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Wodoodporny | Wodoodporny |
|---|---|
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Specyfikacja | 450, 500, 600, 650 mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Aplikacja | Rurociąg ochronny, antykorozyjny, naprawczy |
|---|---|
| Struktura | Podkład PE + klej |
| Stosowanie | Powłoka złącza polowego |
| Rodzaj i wielkość | za pomocą rolki lub kawałka w zależności od klienta |
| Spoiwo | EWA |