| Anticorrosion | Internal &External |
|---|---|
| Coating Layers | 3 layers |
| Total Length | 80m |
| Connection Type | Welding |
| Pipe Surface Preparation | Shot Blasting |
| Zakres średnic rur | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Zakres grubości powłoki | 1,5 mm-4,5 mm |
| Całkowita długość | 80m |
| Zastosowanie | Rurociąg naftowy i gazowy |
| Szybkość produkcji | 2-12 m/min |
| Powłoka | malowanie proszkowe |
|---|---|
| Podłoże | Stal |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Stan | Nowy |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Typ powłoki | Wewnętrzny, zewnętrzny |
| Zwykle | Uderzanie i antykorozja |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS, REACH |
| wytrzymałość na ścinanie | ≥120 N/cm |
|---|---|
| Gęstość właściwa | 0,935-0,96 r/cm 3 |
| wytrzymałość na rozciąganie | 20 MPa |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 350% |
| Czas dostawy | 10 dni robocze |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja Lekka waga |
|---|---|
| Prąd elektryczny | AC |
| Głównym silnikiem | Niemiecki Metabo |
| napięcie | 220V-230V |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Linie produktów | PE Linia wytłaczania rur z rurą, linia wytłaczania arkusza PP, PE pusta ścienna ścienna linia produk |
|---|---|
| Nazwa produktu | Linia wytwarzania rur polietylenowych za pomocą metody rozmiaru próżniowego |
| Partnerzy badawcze | Tsinghua University, Beijing University of Chemical Technology, South China University of Technology |
| Zainstalowana moc | 630kw |
| Komponenty sprzętu do wytłaczania | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą, zbiornik formujący się od próżni, maszyna do ciągnięcia, noża bez fa |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Szerokość | Zasięg do 8000 mm |
| Głównie materiał | PE, PP, Pet, PVC, EVA itp |
| Grubość | 0,1-3,0 mm |
| Aplikacja | Oczyszczalnie ścieków |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
|---|---|
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |