| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Strzałowy | >2,5A |
| Pakiet Transportowy | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Specyfikacja | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Czysty poziom | ≥2,5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Ropa naftowa, gaz ziemny, rurociągi wodociągowe |
| Metoda ogrzewania | System grzewczy średniej częstotliwości |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Metoda opryskiwania 1 | Spray elektrostatyczny |
| Metoda sprayu 2 | Równoczesna wewnętrzna zewnętrzna powłoka ścienna |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Szybkość odzyskiwania proszku | ≥98% |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| napięcie | 220V 50Hz |
|---|---|
| UŻYTKOWANIE | Spawanie ręczne |
| Postać | Kompaktowa konstrukcja, lekka w wadze |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Rodzaj | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura zespołu | Oddzielny typ wytłaczarki |
| Specyfikacja | ISO9001:2008 |
| Grubość produktu | 1,5-3 mm |
| Formularz zwolnienia | rury i blachy |
|---|---|
| Korzyść | Automatyczna ciągła linia produkcyjna |
| Wydajność | miękka, odporna na zginanie, zimno, ciepło, wodoodporna, |
| Może być używany do | Rura klimatyzatora itp. |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |