| Coating Material | Polyethylene Powder |
|---|---|
| Pipe Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Draft Fan | Air rate 12K m³, power 11Kw |
| Color | Blue |
| Operation Mode | Automatic |
| Heating Method | Induction Heating |
|---|---|
| Cooling Method | Water cooling |
| Application | Oil and Gas Pipeline |
| Anticorrosion | Internal &External |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Wymiar maszyny | 30m*3m*2,5m |
|---|---|
| Dostępny materiał | Proszek FBE |
| Moc systemu transmisyjnego | 4 kW |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Materiał klejący | EPOKSYD |
| Moc systemu transmisyjnego | 4 kW |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Zdolność przetwarzania | 170 mm |
| zakres produkcji | 159 mm |
| Całkowita moc | 800kw |
| wytłaczarka | Wytłaczarka jednoślimakowa |
|---|---|
| Długość rury | 6m-55mm |
| Kąt łokcia | 15-90 stopni |
| Silnik | AC lub DC |
| falownik | ABB, Danfoss, Eurotherm |
| Rurociąg | Wstępne |
|---|---|
| napięcie | 380V 50Hz |
| Automatyczna linia produkcyjna | Wyczerpujący |
| Raw Material | PE |
| Plc | Siemens |
| Heating Temperature | 220-250℃ |
|---|---|
| Cooling Method | Water cooling |
| Installed Capacity | 2700kw |
| Coating Structure | 3 Layers (Epoxy primer, Adhesive layer, Polyethylene topcoat) |
| Application | Oil and gas pipeline coating |
| Model nr. | 6-160 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Materiał | PVC/NBR/EPDM |
| Średnica rury | 6-50mm |
| Grubość rury | 3-50MM |
| Obróbka powierzchni | Klasa ≥SA2.5 |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Podłoże | Stal |
| Obróbka powierzchni rur | Nie mniej niż SA2.5 |
|---|---|
| Grubość fbe | 200-800um |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |