| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Specyfikacja | 1200.00 cm * 1000.00 cm * 1000.00 cm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Di. Range | 20-350mm |
|---|---|
| Wewnętrzna rura serwisowa | Materiał PE-XA lub PE-RT II |
| Użycie rur | Sdistrict ciepło/dopływ chłodniczy |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Średnica rury | 6-50mm |
|---|---|
| szerokość arkusza | 500-1500mm |
| Elastyczna produkcja | Inteligentna produkcja |
| Użycie | Protector Cooper Condition |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Usługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
|---|---|
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Typ rury | Sztywne / elastyczne |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Usługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
|---|---|
| Prędkość | 6m-10m/min |
| Wydajność rur | Elastyczny lub sztywny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
| Średnica rury | 6-50mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zakres średnicy rury stalowej | 32 mm - 426 mm |
| Materiał rury | stali |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Użycie | Transport płynów przemysłowych |
|---|---|
| Specyfikacja | 1200.00 cm * 1000.00 cm * 1000.00 cm |
| Waga brutto opakowania | 1000.000 kg |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Szczegóły pakowania | standardowe opakowanie |
|---|---|
| Czas dostawy | 90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30sets rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |