| Średnica zasięg | Φ32 do φ426mm |
|---|---|
| Materiał | PE |
| Wnioski | Rura zaopatrzenia w gaz/rura zasilająca |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Klasa czyszczenia powierzchni | Sa2,5 |
|---|---|
| Zakres średnicy rury stalowej | 32 mm - 426 mm |
| Wnioski | Rura zaopatrzenia w gaz/rura zasilająca |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
|---|---|
| Materiał | NBR/PVC/EPDM |
| Władza | 3 faza, 50 Hz |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Automatyczna ocena | Automatyczne |
|---|---|
| Materiał | NBR/PVC/EPDM |
| Władza | 3 faza, 50 Hz |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Teoria | Automatyzacja |
| Wnioski | Rura zaopatrzenia w gaz/rura zasilająca |
| Type | Pipe Production Line |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Pipe Material | Steel/Plastic |
|---|---|
| Rodzaj | Linia do produkcji rur |
| Wnioski | Rura zaopatrzenia w gaz/rura zasilająca |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Qingdao Chiny |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Prędkość | 6m-10m/min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| Usługa posprzedażna | Instalacja i szkolenie |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |