| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Plastik przetworzony | PE |
| Aplikacja | do produkcji wstępnie izolowanej kurtki rurowej |
| Używać dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Surowce | PE |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Materiał pudełka | Korpus główny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| Surowce | PE |
| Długość linii produkcyjnej | 30-50m |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 20 zestawów rocznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Władza | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | pianka gumowa |
| Automatyzacja | całkowicie automatyczny |
| Pojemność produkcyjna | 500-1000kg/godz |