| Materiał rurkowy 1 | stali |
|---|---|
| Materiał rurkowy 2 | Plastikowe |
| Kod Hs | 8477209000 |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Surowce | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 10 jednostek/rok |
| Pakiet Transportowy | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Pochodzenie | Qingdao, Chiny |
| Znak firmowy | HUASHIDA |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Surowce | PE |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Kod HS | 8477209000 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zakres średnicy rury stalowej | 32 mm - 426 mm |
|---|---|
| Wydajność przetwarzania | ≤250㎡/godz |
| Stopień czyszczenia powierzchni | Sa2,5 |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Orzecznictwo | CE, Rohs,TUV |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Średnica rury | 12-108 mm |
|---|---|
| Szerokość arkuszy | 0-2000mm |
| Metoda ogrzewania | Elektryczny lub gaz ziemny |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |