| trzy warstwy | Rura wewnętrzna + PU -POAM + HDPE Zewnętrzna |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Zastosowanie | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
|---|---|
| Zakres średnic | 110-550 mm |
| PLC | Siemensa |
| Kolor produktu | czarny |
| Urządzenie tnące | PRZECINARKA PLANETARNA |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| trzy warstwy | Rura wewnętrzna + PU -POAM + HDPE Zewnętrzna |
|---|---|
| Wewnętrzna rura | Materiał PE-XA lub PE-RT II |
| Aplikacja | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Wydajność rur | Elastyczny lub sztywny |
|---|---|
| Długość linii | 60m |
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Di. Range | 20-350mm |
|---|---|
| Pojemność | 500 KG |
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Aplikacja | używane do przemysłowych systemów rurociągów |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| System sterowania | Kontrola PLC |
| Rodzaj produktu | Linia do produkcji rur |
| Użyj materiału | Rura wewnętrzna z pianki PU, PE i plastiku |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Użycie | Dystrykt zaopatrzenie w ciepło/chłód |
| Materiał rury roboczej | PERT/PEX/PPR |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Władza | 260 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wytłaczarka do rur |
| Di. Rzuć | 20-350mm |
| Zastosowanie | Używane do kanalizacji i drenażu w mieście |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |