| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Zużycie wody chłodzącej | 10m3/godz |
| Pojemność produkcyjna | 1000m/godz |
| Materiał wału | 40Cr |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
|---|---|
| Czas dostawy | 2 miesiące |
| Zasady płatności | T/T |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | Huashida |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Użycie rur | Sdistrict ciepło/dopływ chłodniczy |
|---|---|
| Zastosuj do | Postrzegaj elastyczne rurki izolacyjne i wywierają sztywną izolację |
| Warstwa pieniona | Miękka piana poliuretanowa i sztywna pianka poliuretanowa |
| Wewnętrzna rura | Materiał PE-XA lub PE-RT II |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura montażu | Oddzielny typ wytłaczarki |
| Wymiar | 24m*4M*4M |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Surowce | PE |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| surowiec | HDPE |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Kolor | Zwyczajne |
| Specyfikacja | 110-2000mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Zautomatyzowane |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czas dostawy | 60 DNI |