| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| dostosowane | dostosowane |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Specyfikacja | PERT-50/200MM |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Kolor produktu | czarny |
| Model nr. | 110-2200 mm |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
| Używać dla | Centralne ogrzewanie, przekładnia oleju i gazu chłodzącego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Nr modelu | PE-960/1680 |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Śruba nr | Jednopis |
| Pojemność | 1000 kg/godz |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Surowce | PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Długość linii | 60m |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |