| Stan | Nowy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | Rura |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
| Długość rury | 6 metrów |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Surowiec | HDPE |
|---|---|
| Typ produktu | Rura z tworzywa sztucznego |
| Metoda cięcia | Cut bez wiórów |
| Aplikacja | do produkcji wstępnie izolowanej kurtki rurowej |
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
|---|---|
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Typ transmisji | Sztywny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Specyfikacja | PE-990 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 170 |
| Średnica rury (mm) | 1060 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 800-1200 |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |