| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Kolor | Zwyczajne |
| Specyfikacja | 110-2000mm |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Zautomatyzowane |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
|---|---|
| Długość rury | 6-12 m |
| Całkowita moc | 180 kW |
| Proces wytłaczania | Wytłaczanie wielowarstwowe |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Warstwa powłoki | Wewnętrzny Fbe i zewnętrzny 3lpe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| zainstalowana pojemność | Około 530kw |
|---|---|
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Powierzchnia | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| prędkość wyjściowa | 1-6 m/min |
| temperatury | 0-30 |
| Zasilanie | Brak niebezpiecznego obszaru |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Śruba | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |