| Średnica rury | 20-2200 mm |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Całkowita moc instalacji | 500 kW |
| Stosowanie | Rura zaopatrzenia w gaz / wodę |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
|---|---|
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Warstwa powłoki | Wewnętrzna i zewnętrzna ściana rur |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| surowiec | PE |
| Styl rury | Cienkościenna rura |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| System sterowania | Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Materiał warstwy izolacyjnej | spienianie PU |
|---|---|
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Rozmiar | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Linia produkcyjna preizolowanych rur |
| Cutting Method | Planeatry Cutting |
|---|---|
| Transmission Type | Rigid |
| Main Material | PVC, PE, PP, PPR |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| Product Type | Pipe Production Line |