| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Średnica rury | 20-630MM |
|---|---|
| Pakiet Transportowy | Standardowy pakiet na eksport |
| Metoda kalibracji | Próżnia |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Długość linii produkcyjnej | 30-50m |
|---|---|
| Specyfikacja rur | 960-1680 mm |
| Materiał rury | HDPE/stal |
| Długość rury | Nieograniczony |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Zastosowanie | do produkcji preizolowanych osłon rurowych |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Specyfikacja | 960-1680 mm |
| Materiał rurociągu | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| suszarka | HSD-1200 |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie wodne |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Surowce | PE |
|---|---|
| Specyfikacja | 110-2200 mm |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Znak towarowy | HUASHIDA |
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Śruba nr | Jednopis |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Usługa po sprzedaży | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Stan | Nowy |
| Materiał rurowy | PE, HDPE |
| Odpowiednia średnica rury | 110-560 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |