| Średnica rury | Od 110 mm do 2000 mm |
|---|---|
| Surowce | PE |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| PLC | SIEMENS |
| Zakres produkcji | Średnica rury 110-600mm |
|---|---|
| Zakres średnic | 110-2000mm |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Metoda cięcia | Obcinanie planetaryczne |
| Władza | Strefa bez zagrożenia |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Powłoka | malowanie proszkowe |
|---|---|
| Zasada | Typ powietrza pod wysokim ciśnieniem |
| Aplikacja | Rurociąg z gorącym agregatem chłodniczym /olejem /materiałem chemicznym |
| Struktura rur | Rura stalowa nośna-pianka poliuretanowa-obudowa HDPE |
| Szczegóły pakowania | Drewniane Pudełko |
| wytłaczarka | HSD-120x38 |
|---|---|
| Surowce | PE |
| PLC | Siemensa |
| Metoda podgrzewania | Ogrzewanie elektryczne |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Specyfikacja | 20-2000 mm |
|---|---|
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna z bezpłatnym, szkoleniem pracowników |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Zakres średnic rur | 20-2000 mm |
|---|---|
| Surowce | PE80, PE100 |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportowy |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Materiał rury | stali |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| suszarka | HSD-1200 |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Specyfikacja | PE-910 |
|---|---|
| Główna wytłaczarka | 130 |
| Średnica rury (mm) | 1160 mm |
| Pojemność (kg/godz.) | 600 kg/h |
| Metoda ładowania | Automatyczne podawanie próżniowe |