| Model nr. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczne |
| Warunki | Nowy |
| Specyfikacja | 110-2200 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
|---|---|
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Surowce | PE |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Surowiec | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Metoda kalibracji | Chłodzenie próżniowe i wodne |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Standardowy |
| Nr modelu | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Stan | Nowy |
| Specyfikacja | 110-2200 |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Warunki | Nowy |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Usługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Szczegóły pakowania | Standardowe pakowanie |
| Aplikacja | Produkcja preizolowanej osłony rurowej |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Obsługa posprzedażna | Serwis techniczny z bezpłatnym szkoleniem pracowników |
| Kompletna linia do produkcji rur preizolowanych HDPE, charakteryzująca się bezpyłowym cięciem | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Wydechowy | Wydechowy |
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |