| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Tworzywo | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Zakres rur | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Tworzywo | HDPE |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Styl wytłaczarki | SJ90×30, SJ100×33 |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
|---|---|
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Aplikacja | Kanalizacja i drenaż w gminie |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
|---|---|
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Obsługa posprzedażna | Instalacja zagraniczna, bezpłatne wsparcie techniczne |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Struktura | unikalna konstrukcja ściany w kształcie litery „I”. |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |