| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| system sterowania | PLC Siemensa |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura kanału śrubowego | Głęboka śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Wytłaczarka | Wypłaczarka z pojedynczą śrubą |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
|---|---|
| Czas dostawy | 45-90 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao, Chiny |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000,00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Struktura | ze strukturą „H”. |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Typ produktu | Maszyna do formowania wytłaczanego |
|---|---|
| Aplikacja | duże projekty drenażu miejskich na dużą skalę |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Średnica rury | 200-3000 mm |
|---|---|
| woltaż | 380 V 50 Hz |
| Aplikacja | Drenaż drogi, prace w zakresie usuwania ścieków |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Packaging Details | Standard Export Packing |