| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Aplikacja | Ścieki przemysłowe, drenaż drogi |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
| Wydechowy | Nie wyczerpuj |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Typ | Wytłaczarka do rur |
|---|---|
| Śruba | Jednopis |
| Średnica rury | 200-3000 mm |
| Aplikacja | Ścieki przemysłowe, drenaż drogi |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Zainstalowana moc | 380KW |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Dostosowane | Dostosowane |
| Obsługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Zużycie wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| Zestaw | Dwcp-600, Dwcp-1000 |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| niestandardowe | niestandardowe |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Model nr. | 200-600mm |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyzacja |
| Materiał | PP/PE |
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| HDPE | 600 kg/godz |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |
| Automatyzacja | Automatyczne |
|---|---|
| niestandardowe | niestandardowe |
| Usługa posprzedażna | Usługa techniczna bezpłatna, szkolenie pracowników |
| Konsumpcja wody | 1,0m³/min |
| Zainstalowana moc | 230KW |