| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Kod HS | 39209990 |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Kod HS | 39209990 |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Automatyzacja | Automatyzacja |
|---|---|
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Dostosowane | Dostosowane |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok, |
| Aplikacja | Rura, rura doprowadzająca energię, meble, dekoracje, używane głównie w dekoracji |
| Ocena automatyczna | Automatyczny |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000.00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Jednopis |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Tworzywo | PP/PE |
| Specyfikacja | 1000.00 cm * 220,00 cm * 180,00 cm |
| Śruba nr | Jednopis |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Całkowita moc | 400 kW |
|---|---|
| Szybkość wytłaczania | 05.-5 |
| Wydajność kg/godz | 600 240 |
| Wymiar (m) | 32*16*6,0 |
| Szczegóły pakowania | Na zamówienie |
| Tworzywo | PP/HDPE |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Maksymalna prędkość | 6 m/min, 1,2 m/min |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |
| Szczegóły pakowania | Standardowe opakowanie |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Liczba warstw | Podwójna warstwa |
| Tworzywo | PP/HDPE |
| Maksymalne wyjście | 1000 kg/godz |
| Pole | Drenaż/zaopatrzenie w wodę/wyładowanie ścieków/rolnictwo |