| Grubość fbe | 200-800 µm |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 1000*1000*1000 |
| Czas dostawy | 45 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Typ | Rury HDPE/PE |
|---|---|
| Gwarancja | jeden rok |
| Stan | Nowy |
| Zdolność wytłaczania | 600 kg/godz |
| Całkowita moc | 800 kw |
| Wymiary | 1200.00 cm * 230,00 cm * 260,00 cm |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 1200.00 cm * 230,00 cm * 260,00 cm |
| Czas dostawy | 70-90 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| woltaż | 220 V |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 570*500*160 mm |
| Czas dostawy | 7 dni |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50 jednostek/miesiąc |
| Średnia temperatura | ≤ 120°C (przypadkowa wartość szczytowa < 140°C) |
|---|---|
| Materiał rury wewnętrznej | PE |
| Metoda spieniania | Spienianie pod wysokim ciśnieniem |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Stycznik | Siemensa |
| Tworzywo | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 1200*230*260cm |
| Czas dostawy | Czas dostawy |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 30 zestawów/rok |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
|---|---|
| Rurociąg | Wstępne |
| dostosowane | dostosowane |
| Grubość izolacji | 20mm-100mm |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Rodzaj materiału | Rura stalowa, pianka poliuretanowa, rura zewnętrzna HDPE |
|---|---|
| Aplikacja | Ciepłownictwo, Transport Gazu, Zaopatrzenie w Wodę |
| PLC | Siemensa |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Pochodzenie | Qingdao, Chiny |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| system sterowania | Siemensa |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Metoda ładowania | Automatyczne podawanie próżniowe |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |