| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Stan | Nowy |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Śruba | Jednopis |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
|---|---|
| Szerokość produktu | 50-300mm |
| Śruba nr | Jednopis |
| Metoda karmienia | Jeden kanał |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Podłoże | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Struktura powłoki | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specyfikacja | 50-4200 mm |
| Podłoże | Stal |
| Warstwy powłoki | 3 warstwy |
|---|---|
| system sterowania | PLC |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ połączenia | Spawalniczy |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Stan | Nowy |
| Szczegóły pakowania | Załadunek kontenerów, transport morski |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Stopień obróbki powierzchni | SA2.5 |
| Orzecznictwo | CE, ISO, RoHS |
| Ogrzewanie indukcyjne | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet na eksport |