| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Śruba nr | Jednopis |
|---|---|
| Skomputeryzowany | Skomputeryzowany |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Specyfikacja | 600.00 cm * 230,00 cm * 220.00 cm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Kod Hs | 847710900 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Tworzywo | Stal |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Materiał powłokowy | Proszek epoksydowy, klej, polietylen |
| Stan | nowy |
| Struktura 3PE | Epoksyd+klej+wytłaczany polietylen |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Wielkość | niestandardowe |
| Transport Package | Standard Package |
| Materiał podstawowy | PE |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Szerokość rękawa | 750-800mm |
| Siła skórki | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Szybkość poboru wody | 0,05% (ASTM D570) |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet |
|---|---|
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 2000 zestawów/dzień |
| Miejsce pochodzenia | Qingdao Chiny |