| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
|---|---|
| Znak firmowy | HSD |
| Kod HS | 8477109000 |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szerokość produktu | 50-300mm |
| Szerokość produktu | 50-300mm |
|---|---|
| Grubość produktu | 1,5-3 mm |
| Grubość rękawa | 0,5-3 mm |
| Orzecznictwo | CE, ISO9001:2008 |
| Pakiet Transportowy | Pakiet Standardowy |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Grubość podłoża | ≥0,6 mm |
| Część 1 | Podstawowa linia wytłaczania filmu |
| Część 2 | Linia powlekania kleju (EVA) |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Rodzaj produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
|---|---|
| Kolor produktu | czarny |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Cechy | Izolacja |
|---|---|
| Temperatura pracy | 60C-110C |
| Specyfikacja | Grubość 0,8-3,0 mm |
| Zastosowanie | Konstrukcja, ocean, elektronika, metalurgia, chemikalia, ropa naftowa |
| Czas dostawy | 10 DNI |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| System zaangażowania | Pełny intermeshing |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Nr modelu | HSD 377 mm |
|---|---|
| Powłoka | malowanie proszkowe |
| Orzecznictwo | CE, ISO |
| Zastosowanie | 3PE 2PE FBE Coating antykorozja |
| Grubość PE | 2-3 mm |