| Styl karmienia | Próżnia |
|---|---|
| Szerokość produktu | 50-300mm |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Śruba | Jednopis |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Szczegóły pakowania | 6000 sztuk / dzień |
|---|---|
| Czas dostawy | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | HSD |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet na eksport |
|---|---|
| Materiał rury | stali |
| zakres produkcji | 159-4200 mm |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Delivery Time | 60 Days |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Materiał do produkcji | polietylen |
| system sterowania | PLC |
|---|---|
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Typ produktu | Arkusz PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| Warstwy deski | Arkusz pojedynczy i wielowarstwowy |
| Grubość produktu | 0,1-30 mm |
| Stan | Nowy |
| Szerokość produktu | Maksymalnie 3000 mm |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Tryb karmienia | Automatyczne podawanie próżniowe |
| Śruba | Jednopis |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Struktura montażu | Wytłaczarka typu integralnego |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
|---|---|
| Szerokość produktu | 50-300mm |
| Śruba nr | Jednopis |
| Metoda karmienia | Jeden kanał |
| Czas dostawy | 60 dni |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |