| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Automatyzacja | Automatyczny |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bezpyłowe cięcie planetarne |
| system sterowania | Siemensa |
| Producent | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Szczegóły pakowania | Pakiet standardowy |
| Rodzaj produktu | Zarząd PE |
|---|---|
| Nr śruby | Pojedyncza śruba |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |
| Taśma oparta max. Szerokość | 1000 mm |
| Materiał do produkcji | polietylen |
| Średnica stalowej rury | 426, 630, 720, 820,1000,1200 mm |
|---|---|
| Składa się z | Pierwsza powłoka FBE, środkowa klej, zewnętrzna warstwa PE |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Aplikacja | Rurociąg płynów zakrętów |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Pakiet transportowy | Standardowy pakiet |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| typ | Wytłaczarka arkuszowa |
|---|---|
| Typ produktu | Maszyna do formowania ekstruzyjnego |
| Tryb karmienia | Jeden kanał |
| Struktura montażu | Oddzielna wytłaczarka typu |
| Śruba | Jednopis |
| Powłoka | Proszek FBE |
|---|---|
| Strzałowy | >2,5A |
| Grubość PE | 2-3 mm |
| Przygotowanie powierzchni rur | Śrutowanie |
| Standard | ASTM, GB, DIN |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |
| Warstwy deski | Wielowarstwowy |
|---|---|
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Orzecznictwo | ISO9001:2008 |
| Grubość taśmy oparta | 0,2-1 mm |
| Grubość powłoki klejowej | 0,1-0,5 mm |