| Aplikacja | Produkcja rur |
|---|---|
| Tworzywo | Stal |
| Materiał izolacyjny | Piana poliuretanowa |
| system sterowania | Sterowanie PLC |
| Max. presja robocza | 2,5 MPa |
| Nr modelu | FBE |
|---|---|
| Typ | Linia do produkcji powłok |
| Czysty poziom | >=SA2.5 |
| Materiał powłokowy | Proszek FBE |
| Specyfikacja | 300-4200 mm |
| Przetworzone tworzywo sztuczne | PE |
|---|---|
| Śruba | Pojedyncza śruba |
| Struktura montażu | Oddzielny typ wytłaczarki |
| Wymiar | 24m*4M*4M |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Powierzchnia | Nawijanie natryskowe |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO |
| Struktura powłoki | Warstwa izolacyjna Puf, obudowa zewnętrzna z PE |
| Specyfikacja | 500-1620 |
| Rodzaj | Linia do produkcji powłok |
| Śruba | Pojedyncza śruba |
|---|---|
| Średnica rury | 110-2200 mm lub dostosowane |
| surowiec | HDPE |
| Metoda kalibracji | Kalibracja próżniowa i chłodzenie rozpylania wody |
| Szczegóły pakowania | PAKIET STANDARDOWY |
| Zastosowanie | do produkcji preizolowanych osłon rurowych |
|---|---|
| System sterowania | PLC |
| Specyfikacja | 960-1680 mm |
| Materiał rurociągu | HDPE |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z rzeczywistymi warunkami |
| Materiał izolacyjny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| Użycie | Rurociąg dostaw wody/gazu/oleju |
| Zakres produkcji | Średnica rury 110-600mm |
| suszarka | HSD-1200 |
| Gęstość piankowania | Wstępne |
| Zdolność produkcyjna | 1000-1200 kg/godz |
|---|---|
| Śruba | Śruba rozdzielająca ciecz od ciała stałego |
| Pole ustawień | Ustawienie próżni |
| Klasyfikacja temperatur | Rurociągi wysokotemperaturowe |
| Grubość powłoki | 50-100 mm |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Surowce | PE |
|---|---|
| Metoda cięcia | Bez pyłu cuting-planetarne |
| Zastosowanie | Produkcja wstępnie izolowana kurtka rurowa |
| Kod Hs | 8477209000 |
| Komputeryzowane | Komputeryzowane |