| Struktura powłoki | FBE, 2LPE, 3LPE |
|---|---|
| Metoda ogrzewania | Ogrzewanie indukcyjne |
| Stopień obróbki powierzchni | ≥SA2.5 |
| Zwyczaj | Uderzanie i antykorozja |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksportu |
| Warstwa powłoki | Malowanie wewnętrzne Zewnętrzne 3lpe |
|---|---|
| Metoda pistoletu natryskowego | Elektrostatyczny pistolet natryskowy wysokiego napięcia |
| Aplikacje | Rurociągi dostarczające ropę naftową, gaz ziemny i wodę |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 1 rok |
| Podłoże | Stal |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Średnica rury | 325mm-1220mm |
| Szczegóły pakowania | Folia z tworzywa sztucznego i drewniana paleta |
| Czas dostawy | 60 DNI |
| Kolor produktu | czarny |
|---|---|
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| Zakres rur | 110-550 mm |
| Zakres długości rur | 6m - 12m |
| Szczegóły pakowania | Pakowanie według maszyny |
| Materiał pudełka | Korpus główny ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zakres produkcji | linia produkcyjna |
| System podajnika | Podajnik próżniowy |
| Surowce | PE |
| Długość linii produkcyjnej | 30-50m |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Trade Mark | HSD |
| High Brunt Intensity | Yes |
| Automation | Automatic |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
|---|---|
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
| Czysty poziom | > = SA2.5 |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| Typ | Linia produkcyjna powlekania |
|---|---|
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Metoda sprayu | Pistolet natryskowy elektrostatyczny wysokiego napięcia |
| Metoda ogrzewania | System ogrzewania o średnich częstotliwości |
| Szczegóły pakowania | Folia drewniana/plastikowa |
| zainstalowana pojemność | Około 530kw |
|---|---|
| Zasilanie | 3 frazy, 380 V 50 Hz |
| Śruba nr | Pojedyncza śruba |
| Automatyzacja | Automatyczny |
| Szczegóły pakowania | OPAKOWANIA EKSPORTOWE |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Materiały | Proszek epoksydowy |
| Model produktu | Linia do produkcji powłok 3LPE-PP |
| Zasilanie | 380 V/50 Hz |
| Zakres długości rur | 6-12 metrów |